Пожежа у військовому госпіталі у Луцьку

Пожежа у військовому госпіталі у Луцьку
56412 ПЕРЕГЛЯДІВ

20 вересня вночі розпочалась пожежа в госпіталі на Волині. Через вогонь довелось евакуювати сотню людей, деякі хворі були в край важкому стані.

Раніше цього дня в Міноборони надходили повідомлення про задимлення, які були помічені на території технічного арсеналу, який знаходиться в Калинівці. Також місцеві жителі чули декілька вибухів.

У МВД України нам повідомили наступне, інформація про пожежу, яка розпочалася на вулиці Сенатора Левчанівської у місті Луцьк, надійшла в 2:25. Як повідомили рятувальники, які прибули на місце пожежі, згорів дах. За підрахунками пожежних згоріло приблизно 500 квадратних метрів.

На щастя, пожежа не забрала ні одного життя та обійшлося без постраждалих. З території лікарні евакуювали 91 людину, семеро з них важкохворі, одинадцять медпрацівники. Хворих пацієнтів розмістили в міській Луцькій лікарні.

Ще й досі невідома причина пожежі, яка була локалізована до третьої години, а до п’ятої повністю ліквідована. Зараз рятівники розбираюсь конструкцію та намагаються встановити причину.

Інформацію про смог над Україною спростовано
Метеорологи центральної геофізичної обсерваторії запевнили, що надмірних викидів оксиду вуглецю над столицею немає. Згідно з результатами дослідження концентрація СО в атмосфері...