ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Поліцією розглядається декілька версій подій, пов’язаних з пожежею у готелі «Токіо Стар», - Олег Бех

Поліцією розглядається декілька версій подій, пов’язаних з пожежею у готелі «Токіо Стар», - Олег Бех
84681 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це сьогодні, 17 серпня, очільник поліції Одещини повідомив під час спільного брифінгу з керівниками Головного управління ДСНС та прокуратури Одеської області.

Найбільш вірогідною причиною пожежі є порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки. Проте правоохоронцями розглядаються й інші версії: підпал з метою приховання іншого тяжкого злочину та необережне поводження з вогнем.

«Розслідування цієї справи взято під особистий контроль міністра внутрішніх справ та голови Нацполіції. Зараз слідчими проводяться усі необхідні заходи для встановлення причини трагедії та осіб, які у ній винні», - підкреслив Олег Бех.

Нагадаємо, повідомлення про  пожежу поліцейські отримали близько другої години ночі від працівників ДСНС. За попередніми даними, причиною пожежі стало займання електродротів на щитовій. Внаслідок пожежі десятеро людей госпіталізовані, четверо з них - у важкому стані. Ще вісім загинули. Наразі їх особи встановлюються. Громадяни, які припускають, що серед загиблих можуть бути їхні родичі, можуть звернутися до чергової частини ГУНП за телефоном (048) 779-40-61.

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ

Мої відео