Прокуратура приєднала всі письмові докази у справі Рафаеля Маркуса Лусваргхі

Прокуратура приєднала всі письмові докази у справі Рафаеля Маркуса Лусваргхі
251236 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Павлоградському міськрайонному суді Дніпропетровської області відбулось чергове засідання у справі за обвинуваченням громадянина Федеративної Республіки Бразилія Рафаеля Маркуса Лусваргі в участі у терористичних організаціях та не передбачених законом збройних формуваннях.

 

У судовому засіданні за клопотанням прокурора обвинуваченому продовжено строк дії запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб, а саме до 24 березня 2019 року.

 

Крім того, за клопотанням прокурора суд приєднав до матеріалів судового провадження всі письмові докази сторони обвинувачення, а також переглянув 3 відеозаписи, що підтверджують участь обвинуваченого у терористичних організаціях та незаконних збройних формуваннях.

 

Наступне судове засідання по даному кримінальному провадженню відбудеться 14 лютого о 10.30.  Суд планує допитати 4 свідків обвинувачення, в тому числі – учасників АТО, та перейти до стадії розгляду клопотань.

 

                                                                                                  Прес-служба прокуратури міста Києва

Інформацію про смог над Україною спростовано
Метеорологи центральної геофізичної обсерваторії запевнили, що надмірних викидів оксиду вуглецю над столицею немає. Згідно з результатами дослідження концентрація СО в атмосфері...