ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Україна та Македонія домовились активізувати політичний діалог та економічну взаємодію

Україна та Македонія домовились активізувати політичний діалог та економічну взаємодію
167564 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це йшлося 22 січня 2019 року в МЗС України у ході політичних консультацій під головуванням заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара та Державного секретаря Міністерства закордонних справ Республіки Македонія Віктора Дімовського, за участі Державного секретаря Міністерства закордонних справ України Андрія Заяця, а також українських та македонських експертів.

У ході переговорів сторони окреслили ключові напрями подальшого розвитку двостороннього політичного діалогу, торговельно-економічної та регіональної співпраці, розвитку договірно-правової бази, а також підтримки суверенітету і територіальної цілісності України. Зокрема, домовлено про підготовку чергового засідання економічної комісії, фіналізації Угоди про безвізовий режим поїздок громадян та налагодження співпраці між містами і регіонами двох країн, насамперед, Києвом та Скоп’є.

Під час візиту македонської делегації було детально обговорено питання реформування дипломатичних служб України та Республіки Македонія. Українська сторона надала роз’яснення щодо ключових положень Закону України «Про дипломатичну службу», зокрема, в частині менеджменту персоналу.

За результатами зустрічі учасники домовились про подальший обмін практичним досвідом на експертному рівні та підписали План консультацій між МЗС України та Республіки Македонія на 2019-2020 роки.

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ