ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця здійснив візит до Китайської Народної Республіки

Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця здійснив візит до Китайської Народної Республіки
83931 ПЕРЕГЛЯДІВ

20 - 23 січня 2019 р. Заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця перебував з робочим візитом у КНР, де на чолі делегації України спів-головував на українсько-китайських політичних консультаціях на рівні заступників міністрів закордонних справ, а також провів низку двосторонніх офіційних зустрічей.

22 січня в МЗС КНР під спів-головуванням Заступника Міністра Сергія Кислиці та Помічника (заступника) Міністра закордонних справ КНР Чжан Ханьхуея відбулися двосторонні політичні консультації, під час яких розглянуто сучасний стан й пріоритети розвитку стратегічного партнерства України та КНР, участь України в реалізації китайської ініціативи «Один пояс, один шлях», взаємодію по лінії зовнішньополітичних відомств двох країн. Мав місце обмін думками з широкого кола глобальних проблем, поточної ситуації в різних регіонах світу.

У МЗС КНР глава делегації України мав зустріч з керівництвом Департаменту міжнародних організацій та конференцій, на якій розглянуто шляхи розширення взаємодії двох країн у міжнародних організаціях на основі наявних сталих традицій взаємної підтримки.

Заступник Міністра Сергій Кислиця провів переговори із Заступником завідувача Міжнародного відділу Центрального комітету Компартії Китаю Цянь Хуншанєм. У фокусі дискусії були нинішній етап та подальший розвиток українсько-китайських відносин, зокрема, розширення міжпартійних та міжпарламентських контактів двох країн, хід процесу реформ та внутрішньополітичне становище в Україні та Китаї.

У рамках програми візиту, як Голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, український високопосадовець мав бесіду з очільником Національної комісії КНР у справах ЮНЕСКО, Заступником міністра освіти Китаю Тянь Сюецзюнєм. У ході перемовин сторони обговорили стан і перспективи взаємодії України та КНР в ЮНЕСКО, а також актуальні питання двосторонньої співпраці у сфері освіти.

Учасники політичних консультацій та зустрічей висловили обопільне задоволення сучасним станом та перспективами відносин стратегічного партнерства між Україною та Китаєм, заявили про взаємний інтерес до всебічного поглиблення співпраці між двома країнами, домовилися про заходи з посилення обміну інформацією.

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ