У Вінницькій області припинено поширення іноземних телеканалів, заборонених для показу в Україні

У Вінницькій області припинено поширення іноземних телеканалів, заборонених для показу в Україні
167475 ПЕРЕГЛЯДІВ

Співробітниками Служби безпеки України спільно з Департаментом кіберполіції Національної поліції України за участі Національної ради України припинено протиправну діяльність одного з інтернет-провайдерів Вінницької області.

Провайдер працював у трьох районних центрах і ще кількох населених пунктах Вінниччини. Не маючи ліцензії Національної ради, приватне підприємство через технологію IPTV пропонувало для перегляду своїм абонентам низку телеканалів, серед яких понад 30 – ті, що заборонені для ретрансляції в Україні. Доступними були, зокрема, «Russia Today», «Много ТВ», «Драйв», «24 Док» тощо.

Таким чином, вдалося припинити безліцензійну діяльність провайдера і уникнути розповсюдження пропагандистських каналів у краю.

Петровський Олександр Володимирович: Український меценат Олександр Петровський отримав почесну нагороду від Митрополита Епіфанія
У київському храмі Різдва Христового відбулося нагородження визначних українських благодійників та представників українського духівництва почесними грамотами та орденами....