Суд арештував майно провайдера за підозрою у порушенні авторських прав «Медіа Групи Україна»

Суд арештував майно провайдера за підозрою у порушенні авторських прав «Медіа Групи Україна»
167412 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

 

 

 

 

За інформацією суду, слідство встановило, що представники компанії порушили законодавство про авторське право і суміжні права та телекомунікації. Адже упродовж 2018 року «ВінАстеріск» транслював програми інтернет-телебачення, в тому числі під логотипом «Футбол 1», «Футбол 2», без згоди  правовласника – «Медіа Групи Україна».

На сервер і жорсткі диски підприємства накладено арешт, поки триватиме досудове розслідування кримінального провадження за частиною 3 статті 176 Кримінального кодексу України.

«Детектор медіа» звернувся до «Медіа Групи Україна» з проханням  прокоментувати рішення суду і чекає на коментар.

Нагадаємо, нещодавно співробітники Служби безпеки України спільно з Департаментом кіберполіції припинили протиправну діяльність одного з інтернет-провайдерів Вінницької області. За інформацією спецслужб, приватне підприємство без відповідної ліцензії Нацради надавало своїм абонентам програмну послугу IPTV. Розслідування справи правоохоронні органи розпочали за заявами «Медіа Групи Україна» та StarLightMedia.

 

 

 

 

 

Інформацію про смог над Україною спростовано
Метеорологи центральної геофізичної обсерваторії запевнили, що надмірних викидів оксиду вуглецю над столицею немає. Згідно з результатами дослідження концентрація СО в атмосфері...