ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Защитное стекло Киев : замена дисплея

51036 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ви в дорозі. Несподіваний дзвінок. Вихоплюєте телефон з кишені: всього лише один несвідомий рух ... І ось він, лежить, красень, на асфальті з новим візерунком на екрані. Знайома ситуація? Не турбуйтеся! Це не безвихідь:
1. Слід перевірити чи відповідає екран на дотики; чи немає на ньому темних плям, райдужних розводів, «мертвих зон». Якщо всього цього немає - вітаємо: "тач" вцілив, а побилося лише саме скло дисплею!
2. Погугліть з приводу сервісного центру - орієнтуйтися на відгуки. Але з відгуками в інтернеті є такий нюанс, що люди часто скаржаться на погане, але рідко хвалять за щось добре. Тому у виборі сервісу зверніть увагу на кілька непрямих ознак. А саме:
3. Якщо в гугл-відгуках оцінки різко протилежні: то 5 зірочок, то 1 зірочка. Це має викликати підозру: адже з великою вірогідністю фірма штучно підкручувала собі гугл-рейтинг.
4. У гарного сервісного центру є стабільний потік клієнтів та гугл-рейтинг не менше чотирьох зірочок - при загальній кількості оцінок не менше 20-ти. Поганий сервіс швидше за все перебивається випадковими клієнтами, влітає на гроші (а це головний біль цього бізнесу), а значить, довго не проживе. Такі сервіси не мають в гуглі не те, щоб рейтингу, їх навіть немає на гугл мапі.
5. Після того, як вам установлять новий дисплей обов'язково мерщій клеїти топову захисну броньовану плівку найкращого бренду.
Защитное стекло (Киев) - от 109 грн + поклеить стекло + 100 грн.
Защитное бронированное покрытие (Киев) - от 250 грн, в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия.

Защитное стекло Киев: дисплей Samsung
Зі Самсунгом з його вигнутими дисплеями справи дещо складніші. Найпростіший і майже безризиковий варіант - повна заміна дисплея на оригінальний в рамці (так званий сервісний комплект). В цьому випадку ви отримаєте практично новий телефон. Дисплей буде працювати так само добре, як і дисплей телефону з магазину. Але це найдорожчий варіант. Все одно порада: в присутності представника сервісу перевірьте загальний вигляд та чи немає мертвих зон. Для цього увімкніть телефон і, натиснувши на іконку будь-якої програми на робочому столі, переміщуйте іконку не відпускаючи пальця по всьому робочому столі. Повторіть ще раз. Якщо іконка ніде не підвисала і не підтуплювала, тільки в цьому випадку віддавайте ваші гроші.
У випадку якщо хочеться заощадити і за умови, що ваш тачскрін цілий (див.вище, як це перевірити), тоді можно знайти найкращого спеціаліста, який компетентно переклеїть лише саме скло. Швидше за все тут все пройде гладко і ви не зіткнетеся ані з чорними плямами, ані з бульбашками. Буде жити ваш телефон довго і щасливо.
У випадку покупки донора Live demo unit - це найдешевший варіант. Але тут потрібно гуглити і зважувати всі за і проти - наша порада не зв'язуйтесь з Live demo unit. Не забувайте після покупки одразу на телефон поклеїти топову бронеплівку.
Защитное стекло для Samsung (Киев) - от 166 грн + поклеить стекло + 100 грн.
Защитное бронированное покрытие для Samsung (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 290 грн.

Защитное стекло Киев: дисплей Xiaomi
Є три варіанти ремонту дисплеїв Xiaomi:
1. Найбільш дешевий дисплейний модуль. Це лотерея. 50% вірогідності, що новий екран буде мати погану насиченість кольорів, або будуть підтуплювати тач-функції. Гарантій немає.
2. Наближенний до оригіналу дисплей. Це самий прийнятний варіант. Якість повністю як у оригіналу, а ціна на 40% менша тільки через відсутність лейблу xiaomi.
3. Оригінальний xiaomi. Тут все ідеально окрім ціни. Вона надвисока. Порада така: якщо вартість заміни дисплею на ваш xiaomi складатиме більше половини вартості вашого пристрою за даними цін на olx, тоді виставляйте свій розбитий гаджет на цей самий olx. А самі тим часом придивляйтесь і купляйте новий гаджет. Це правило стосується не лише xiaomi. А також візьміть за правило: після придбання нового гаджету одразу клейте на нього кращу броньовану плівку, а не скло.
Защитное стекло для Xiaomi (Киев) - от 100 грн + поклеить стекло + 100 грн.
Защитное бронированное покрытие для Xiaomi (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.

Защитное стекло Киев: дисплей Huawei
Всі поради наведені вище можна застосовувати до Huawei.
У Huawei потрібно буде міняти весь дисплейний модуль в сборі. Справа в тому, що у цього бренда замінити LCD матрицю окремо від скла неможливо. Це пов'язано з конструктивною особливістю смартфона. У Huawei всі складові частини дисплейного модуля склеєні між собою на заводі і тому міняються лише в сборі. Для уникнення зайвих витрат на ремонт радимо до того, як почати користуватися гажетом, захистити його екран саме броньованою плівкою, а не склом.
Защитное стекло для Huawei (Киев) - от 100 грн + поклеить стекло + 100 грн.
Защитное бронированное покрытие для Huawei (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
Другие цены:
Apple iPhone защитное стекло (Киев) - от 150 грн + поклеить стекло + 100 грн.
Apple iPhone защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
ONEPLUS защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
ONEPLUS защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
NOKIA защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
NOKIA защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
OPPO защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
OPPO защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
DOOGEE защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
DOOGEE защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
GOOGLE PIXEL защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
GOOGLE PIXEL защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
MOTOROLA защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
MOTOROLA защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
MEIZU защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
MEIZU защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
SONY защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
SONY защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
VIVO защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
VIVO защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
LG защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
LG защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
Lenovo защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
Lenovo защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
ZTE защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
ZTE защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.
TECNA защитное стекло (Киев) - от 99 грн + поклеить стекло + 100 грн.
TECNA защитное бронированное покрытие (Киев), в стоимость бронепленки включены поклейка, защита камеры и гарантия: 250 грн.

Теги: Защитное стекло Киев,Захисна плівка Київ,Захисне скло iphone,Захисне скло samsung,Захисне скло xiaomi,Защитное стекло iphone,Защитное стекло samsung,Защитное стекло xiaomi,Захисне скло і плівки,Захисне скло на телефон,стекло vivo,стекло oppo,стекло motorola,стекло oneplus,стекло realme,стекло huawei
Автор: bronosmart

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ

Мої відео