ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Сергій Яровий: Підрозділи МВС готові до забезпечення публічної безпеки 2 травня в Одесі

Сергій Яровий: Підрозділи МВС готові до забезпечення публічної безпеки 2 травня в Одесі
168543 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий заявив, що кожного року 2 травня деструктивні сили намагаються використати на свою користь та розкачати ситуацію не лише в Одесі, але й по всій країні. Усі підрозділи МВС готові реагувати на будь-які провокації та виклики.  Про це Сергій Яровий заявив сьогодні, 1 травня, під час наради оперативного штабу підрозділів МВС в Одесі. 

Це вже п’ята річниця трагічних подій в Одесі. Звісно, ми очікуємо проведення великої кількості масових заходів. Деякі деструктивні сили намагаються використати їх на свою користь та розкачати ситуацію не лише в Одесі, але й по всій країні. Завдання правоохоронців цього не допустити», - сказав Сергій Яровий. 

Він зазначив, що на посилений режим несення служби заступає близько 2500 правоохоронців. 

«Останні два місяці ми виконуємо великий обсяг робіт, тому я запевняю одеситів і гостей міста, що ми готові забезпечити правопорядок і завтра. Залучаємо 2500 особового складу з області і придані сил та засоби, серед них 650 військовослужбовців Нацгвардії. Завтра на бойовому чергуванні перебуватимуть всі підрозділи - вибухотехіники, патрульні, піротехніки, пожежні розрахунки, слідчо-оперативні групи, поліція діалогу та прикордонники», - наголосив Сергій Яровий. 

Перший заступник міністра зазначив, що вже сьогодні о 18:00 запроваджується контроль на в’їзд у місто, на стаціонарних та додаткових постах буде проводитися ретельна перевірка транспортних засобів.
«Завтра на усіх локаціях будуть працювати фільтраційні пункти та кінологи. Закликаємо не приносити заборонені предмети та символіку», - наголосив він. 

Крім того, для збору та аналізу інформації цілодобово працюватиме ситуаційний центр. 

Сергій Яровий також підкреслив, що завтра о 9 ранку розпочинається посилене патрулювання центральних вулиць міста, тимчасово там обмежать рух. А всі колони учасників масових акцій будуть супроводжувати підрозділи поліції діалогу. 

«Кожен керівник та особовий склад усіх підрозділів Нацполіції, ДПСУ і НГУ мають чітко розуміти основну тезу – забезпечення правопорядку. І від кожного із них залежить успіх цих заходів. Цю думку керівники мають довести до кожного працівника, який завтра буде залучений, вони мають розуміти свою відповідальність», - заявив перший заступник міністра.

Теги: МВС,Сергій Яровий,публічна безпека,Одеса

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ

Мої відео