ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Колектори або рекет?

161354 ПЕРЕГЛЯДІВ

За підтримки Всеукраїнської профспілки юристів України у студії інформаційного агентства «Українське народне телебачення» пройшла прем’єра нового юридичного ток-шоу «Стражі закону».

Першою темою випуску стали «Жертви колекторських компаній та доля кредитних боржників».
У студії були присутні всі сторони конфлікту: постраждалі, експерти з даного питання та юристи, зокрема керуючий партнер Олександр Климчук та адвокат Максим Гарбуз АК "Климчук та партнери", партнер АК "Маршаллер та Партнеры", Віце-президент ААУ Зоя Ярош, Радник Голови Всеукраїнської профспілки юристів Юрій Колесник та Голова Всеукраїнської ради народного контролю «Комітет народного контролю» Володимир Яворський. Представники колекторської компанії, на жаль, відмовились бути присутніми у студії.
Інформаційне агентство УНТ взяло на себе відповідальність простежити за ходом справи однієї з постраждалих, яка була присутня у студії, Ірини Журавель. Вона взяла іпотеку на квартиру. Половину вартості за майно виплатила одразу. На другу – оформила валютний кредит. Змогла погасити чверть від заборгованого. Курс долара загальмував виплати. Банк передав борг третій особі. Як стверджує Ірина, без її повідомлення. На вимогу юриста, якого найняла жінка, надати договір факторингу (тобто відступлення боргу), компанія-колектор відповіла відмовою. На жінку та її родину йде постійний тиск. Колектори погрожують нашій героїні та турбують її сусідів і родичів.

Теги: Колектори,УНТ ,УКРАЇНА ІНФОРМ

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ

Мої відео