Співпраця Мінмолодьспорту та ERYICA посилить інтеграцію українців в європейський інформаційний простір

Співпраця Мінмолодьспорту та ERYICA посилить інтеграцію українців в європейський інформаційний простір
82729 ПЕРЕГЛЯДІВ

20 лютого на НСК «Олімпійському» розпочалась установча зустріч з представниками Європейської агенції інформаційної та консультативної підтримки молоді ERYICA щодо реалізації проекту з інформування та консультування молоді в Україні та подальшої співпраці.

Протягом 2018 року у співпраці з Міністерством молоді та спору України ERYICA надаватиме експертну допомогу та підтримку сектору молодіжної роботи в Україні в напрямі підвищення доступності інформаційних та консультаційних послуг для молоді, розвитку відповідних служб на базі молодіжних центрів тощо.

Участь у заході взяли заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема та заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Мовчан, представники Асоціації молодіжних центрів України, активних молодіжних центрів і просторів, громадських об'єднань з різних регіонів України.

Розпочинаючи зустріч Олександр Ярема висловив вдячність представникам ERYICA в особі пані Єви Рейни та пані Джесіки Волкер за співпрацю та наміри щодо підтримки України в питаннях інформування та консультування молоді.

«Ми розуміємо, що якісна інформація допомагає молодим людям краще орієнтуватися в сучасному світі, де багато фейків, пропаганди, перекручень і викривлень. Переконаний, комунікація з ERYICA допоможе молодим українцям бути більш обізнаними про своїх однолітків у Європі та європейські програми для молоді. І так само молодь з країн Європи знала, що відбувається в Україні, - наголосив заступник Міністра. - Співпраця Мінмолодьспорту та ERYICA посилить інтеграцію української молоді в європейський інформаційний простір».

Він презентував гостям сучасний стан молодіжної політики і молодіжної роботи в Україні та основні досягнення у молодіжній сфері протягом 2017 року, зауваживши, що Мінмолодьспорту використовує кращі європейські практики. Зокрема, на основі конкурсу «Європейська молодіжна столиця» було започатковано «Національний конкурс» і минулої п'ятниці визначили місто-переможця – молодіжною столицею України 2018 року стало місто Львів.

У свою чергу, Микола Мовчан відзначив, що одним із завдань на шляху до європейської інтеграції є розвиток мобільності молоді, сприяння участі української молоді у європейських молодіжних програмах. Він також розповів майбутнім партнерам про основні кроки Мінмолодьспорту, що здійснюються з метою поглиблення міжнародного співробітництва у молодіжній сфері у двосторонньому форматі з країнами-членами ЄС.

Пані Єва Рейна детально поінформувала присутніх про основні засади та принципи роботи ERYICA, яка є незалежною європейською організацією і працює для активізації європейського та міжнародного співробітництва в галузі молодіжної інформаційної роботи та послуг.

Вона розробляє, підтримує та просуває якісну молодіжну інформаційну політику на всіх рівнях з метою задоволення інформаційних потреб молоді та застосування принципів Європейської молодіжної інформаційної хартії.

ERYICA прагне захистити право молодих людей на повну та достовірну інформацію, яка допомагає їм у виборі, з яким вони стикаються у своєму житті, а також сприяє їх автономії, здатності критично мислити та брати активну участь у житті суспільства.

Протягом дня учасники обговорять план дій на рік та ряд питань партнерства, зокрема очікувані результати та можливі виклики.

Інформацію про смог над Україною спростовано
Метеорологи центральної геофізичної обсерваторії запевнили, що надмірних викидів оксиду вуглецю над столицею немає. Згідно з результатами дослідження концентрація СО в атмосфері...