ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

МІП через народну дипломатію формуватиме позитивну суспільну думку про Україну в світі

МІП через народну дипломатію формуватиме позитивну суспільну думку про Україну в світі
218944 ПЕРЕГЛЯДІВ

7 липня державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко взяв участь у відкритті V Форуму Global Ukrainians “Українські бренди ставимо в тренди”, присвяченого питанням залучення інвестицій та розвитку культурної дипломатії в Україні.

У ході офіційної церемонії відкриття Артем Біденко розповів, що МІП, долучаючи українців у світі до своїх проектів, досягатиме формування позитивного іміджу України та наголосив: "Популяризація України у світі відбувається зокрема і через створений державою телеканал UA|TV. Попри невелике фінансування, у нас є вже чудові результати щодо включень у кабельні мережі світу. Це досягається завдяки і народній дипломатії. Тому експати Global Ukrainians по всьому світу можуть долучатися та сприяти подальшому розвитку нашого іномовлення".

Участь у Форумі взяли українські експати із 20-ти країн світу, лідери бізнесу, експортери, представники культурних та освітніх ініціатив, міжнародні журналісти, делегати від дипломатичних представництв іноземних держав в Україні, діячі соціальної сфери та громадських організацій.

Нагадаємо, в січні 2017 року державний секретар Міністерства інформаційної політики України Артем Біденко в ході круглого столу “Мережа народної дипломатії “Global Ukrainians” та органи державної влади України: від стратегії до тактичних кроків” наголосив на важливості народної дипломатії в розбудові державного страткому.

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ