Коцюбинське хочуть приєднати до Києва

Коцюбинське хочуть приєднати до Києва
22211 ПЕРЕГЛЯДІВ

Мер Києва Віталій Кличко звернувся з листами до голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування  Андрія Клочка та Міністра розвитку громад і територій з необхідністю приєднати селище Коцюбинське до Києва. включення смт Коцюбинське до складу Києва.

Голова КМДА зазначає, що Коцюбинське вже повністю поєдналося із столицею та має спільну інфраструктуру. Також має єдину систему опалення та водопостачання.

Ще одним важливим чинником є обмеженість руху жителів смт через належність Коцюбинського до обласної території. Мешканці обурюються, адже їхати всього лиш 10 км та це не дає можливості отримувати картку киянина.

Петровський Олександр Володимирович: Український меценат Олександр Петровський отримав почесну нагороду від Митрополита Епіфанія
У київському храмі Різдва Христового відбулося нагородження визначних українських благодійників та представників українського духівництва почесними грамотами та орденами....