ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

НОВИЙ КОВТОК ПОВІТРЯ – ДЕВ’ЯТЬ ПІДПРИЄМСТВ МИКОЛАЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЇ НА РОЗВИТОК І ВДОСКОНАЛЕННЯ БІЗНЕСУ

НОВИЙ КОВТОК ПОВІТРЯ – ДЕВ’ЯТЬ ПІДПРИЄМСТВ МИКОЛАЇВЩИНИ ОТРИМАЛИ ЧАСТКОВУ КОМПЕНСАЦІЇ НА РОЗВИТОК І ВДОСКОНАЛЕННЯ БІЗНЕСУ

Дев’ять підприємств отримали часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами в рамках відповідної обласної програми. Підприємства розташовані в Вознесенському, Березнегуватському, Новобузькому, Баштанському, Кривоозерському, Врадіївському районах та у місті Миколаїв.

Про це стало відомо у четвер, 25 липня, в ході засідання конкурсної комісії з відшкодування відсоткових ставок за кредитами малого та середнього бізнесу. Засідання відбувалось під керівництвом заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Кушніра.

«Сьогодні свої проекти представляли 9 підприємств.  Займаються переважно сільським господарством – тваринництвом, вирощуванням зернових, олійних та бобових культур, а також торгівлею фармацевтичними товарами і автообслуговуванням. Вкотре переконуюсь, що наша програма – дійсно ефективний інструмент підтримки малого та середнього бізнесу, адже підприємці отримали можливість реалізувати свій потенціал, розширити виробництво та впровадити інновації, підвищити конкурентоспроможність своєї продукції», - коментує Олександр Кушнір.

Зазначимо, що цьогоріч це вже друге засідання конкурсної комісії. У квітні компенсацію отримали 12 підприємців. Всього на 2019 рік у обласному бюджеті на реалізацію програми передбачено 4 млн грн.

У 2017-2018 роках учасниками програми стали 73 підприємця, які за підтримки обласної влади створили 219 робочих місць та отримали 6 млн грн на розвиток і вдосконалення свого бізнесу.

 «Можна впевнено заявити, що сума надходжень від новостворених робочих місць до місцевих бюджетів області вже перевищила видатки на програму першого року. Таким чином, на третій-четвертий рік свого існування ця програма вийде на самоокупність», - відзначає Олександр Кушнір.

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ