ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

СТУДЕНТИ ЗНУ ВИБОРОЛИ ДВА “ЗОЛОТА” ТА “СРІБЛО” НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

28494 ПЕРЕГЛЯДІВ

Троє студентів факультету фізичного виховання Запорізького національного університету стали призерами Чемпіонату України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Вони вибороли дві золоті та одну срібну медаль змагання. Фінал Чемпіонату проходить сьогодні, 19 липня 2019 року, у місті Городок, що на Хмельниччині.

Так, студент Дмитро Вороновський виступав у ваговій категорії 55 кг. Він виборов золото з результатом 245 кг у сумі двоборства. Крім того, хлопець встановив чотири рекорди України серед молоді до 23 років: два у поштовху 132 кг та 137 кг, і два – у сумі двоборства 240 кг та 245 кг.

Інший студент запорізького вишу - Тарас Гришин - став чемпіоном у ваговій категорії 67 кг з результатом у сумі двоборства 271 кг.

Срібна призерка змагань Анна Панова виступала у ваговій категорії 64 кг. Її результат у сумі двоборства - 173 кг.

Загалом учасниками Чемпіонату стали більш як 250 важкоатлетів з усіх областей країни.

Нагадаємо, що викладачка ДНУ здобула 3 нагороди на Чемпіонаті України з бадмінтону.