ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Олег Бех: Наша головна мета – дати можливість людям відчувати безпеку та захист

Олег Бех: Наша головна мета – дати можливість людям відчувати безпеку та захист
84135 ПЕРЕГЛЯДІВ

Про це керівник поліції Одещини заявив під час проведення об’єднаного інструктажу правоохоронних органів регіону на Куликовому полі.

На початку травня на території міста Одеси заплановано проведення масових заходів як за участю одеситів, так і гостей міста. У цей час основне завдання поліції - зробити відпочинок та буденне життя громадян спокійним та безпечним.

«З сьогоднішнього дня ми переходимо на посилений варіант несення служби. Наш обов’язок– забезпечити спокій та безпеку людей та не допустити провокацій», - звернувся до поліцейських Олег Бех. 

Очільник поліції Одещини додав, що 1 та 2 травня до Одеси прибувають додаткові сили та засоби, які спільно з правоохоронцями регіону будуть нести охорону громадського порядку та забезпечать публічну безпеку громадян.

Участь в інструктажі взяли близько 700 правоохоронців, 50 одиниць техніки та 14 службових собак. Наприкінці заходу очільник поліцейського главку зазначив, що особовий склад та техніка правоохоронців Одещини до забезпечення правопорядку в регіоні готові.

Напередодні проведення масових заходів нагадуємо одеситам та гостям міста про заборону використання символіки тоталітарних режимів, а також просимо не піддаватись на провокації. Дотримуйтесь законності, уникайте конфліктів і бережіть себе та своїх рідних. Ми ж зі свого боку допоможемо вам у цьому.

Відділ комунікації поліції Одеської області

Теги: Об'єднаний іструктаж правоохоронних органів,Олег Бех,поліція Одещини

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ