ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

На Львівщині стартує флешмоб: роботодавців та працівників закликають дбати про безпеку праці

На Львівщині стартує флешмоб: роботодавців та працівників закликають дбати про безпеку праці

Напередодні відзначення Всесвітнього дня охорони праці, ГУ Держпраці у Львівській області започатковує  флешмоб у  Facebook «Безпечне і здорове майбутнє праці».

Його учасники закликають працівників  дотримуватися правил охорони праці та використовувати  засоби індивідуального захисту під час роботи, а отже дбати про власну безпеку.

Для того, щоб долучитися до  флешмобу слід сфотографуватися у засобах індивідуального захисту і завантажити  це фото у Facebook, використовуючи хештег #Флешмоб_безпечне_і_здорове_майбутнє_праці  або надіслати  фото на скриньку zmi.gudp.lviv@ukr.net.

«Завдяки такому заходу ми намагаємося привернути увагу суспільства до питань охорони праці. Оскільки у переважній більшості причинами настання нещасних випадків, які пов’язані з виробництвом, є невиконання вимог інструкції з охорони праці, порушення трудової та виробничої дисципліни, невиконання посадових обов’язків, незастосування засобів індивідуального захисту та  порушення технологічного процесу»,- сказала начальник ГУ Держпраці у Львівській області Ольга Вільхова.

Нагадаємо, що 28 квітня відзначають Всесвітній день безпеки і гігієни праці.

Теги: здорове майбутнє,флешмоб,безпечна праця

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ