ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

У Києві відбулося офіційне відкриття Українсько-словенського бізнес-форуму

У Києві відбулося офіційне  відкриття Українсько-словенського бізнес-форуму
139687 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні, 12 лютого у рамках 8-го засідання Спільної українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва  у  Торгово-промисловій палаті України відбулося офіційне  відкриття Українсько-словенського бізнес-форуму.


Міністр культури України, голова Української частини Спільної українсько-словенської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва Євген Нищук зазначив, що сьогоднішній день є  важливим в розвитку партнерських відносин між двома країнами, зокрема в їх торговельно-економічній сфері,  оскільки сьогодні відбуваються два вагомих заходи – українсько-словенський бізнес-форум та засідання міжурядової комісії.

 

«Підтримка наших словенських колег та довіра словенського бізнесу є позитивним імпульсом для України та позитивною оцінкою нашої роботи. Наразі Уряд України докладає зусиль, щоб якісно покращити бізнес-середовище та інвестиційний клімат, забезпечити рівні права та можливості як для українських, так і для іноземних підприємців. Я з великою радістю констатую той факт, що контакти між нашими державами мають тенденцію до інтенсифікації, а партнерство стає більш конструктивним та ефективним», - наголосив Євген Нищук

 

 

У свою чергу Державний секретар Міністерства закордонних справ Республіки Словенія, голова Словенської частини Комісії Добран Божич  наголосив, що проведення таких бізнес-форумів є гарною базою для зміцнення економіки, налагодження стабільних партнерських стосунків та  примноження багатства держави.

«Дуже важливо, що сьогодні будуть презентовані досягнення у провідних галузях фармацевтики, енергетики, промисловості - це гарний поштовх для  налагодження співпраці наших країн. Я переконаний, що спільно з моїми словацькими та українськими колегами, ми зможемо досягти значних успіхів», - говорить Добран Божич.

 

 

 

Програма Українсько-словенського бізнес-форуму включає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-словенського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Словенії, досвід інтеграції словенської економіки в єдиний ринок ЄС, презентовано бізнес-клімат та інвестиційні можливості Словенії та інші актуальні питання.

Також відбудуться В2В-переговори  представників ділових кіл України та Словенії. До пріоритетних напрямів українсько-словенського ділового співробітництва належать туризм, фармацевтика, аграрний сектор, будівництво, альтернативна енергетика, енергоефективність та енергозбереження, переробка відходів, очищення й утилізація стічних вод, деревообробка, логістика.

Теги: Євген Нищук,Українсько-словенський бізнес-форум,Міністр культури України

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ