ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

МІП представило підсумки мистецьких конкурсів щодо висвітлення подій в окупованому Криму

МІП представило підсумки мистецьких конкурсів щодо висвітлення подій в окупованому Криму
55939 ПЕРЕГЛЯДІВ

31 січня 2019 року в прес-центрі УНІА «Укрінформ» відбулася презентація результатів проведених Міністерством інформаційної політики України мистецьких конкурсів щодо висвітлення подій на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь.

За словами керівника сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу МІП Віктор Литвінов, за підсумками конкурсів було виготовлено більш ніж 45 відеопрограм та 90 радіопрограм, а також опубліковано цикли статей про півострів.

«Я хочу наголосити, що усі матеріали - це не «зроблене у стіл», вони не лежать на дисках у сейфі Міністерства, не припадають пилом. Усі роботи журналістів знаходяться в ефірі, ротуються, усе це донесене до аудиторії», – зазначив він.

Як повідомив голова «Кримськотатарського культурно-спортивного центру (ККСЦ) «Куреш» Ібрагім Сулейманов, «Радіо Куреш» зробило серію програм, присвячених окупованому півострову. Перший цикл складається з 10 програм під назвою «Кримська зона» – обговорення актуальних питань у студії. Другий цикл з 12 програм «Це ваше право», у яких фахівці-юристи надавали поради мешканцям Криму та тимчасово переміщеним особам. Також вийшли дві програми «Жорна часу» про невідомі сторінки життя кримських татар.

Головний редактор інформаційної агенції «Центр журналістських розслідувань» Валентина Самар повідомила, що разом із правозахисниками було проведено низку розслідувань, матеріали яких згодом можна використати у міжнародних судах.

Серію матеріалів про утиски активістів у Криму підготувала інформаційна агенція QHA media, розповів її головний редактор Рустем Халілов. Також у рамках проекту «Було – стало» агенція опублікувала 15 публікацій, у яких показане життя на півострові до та після окупації РФ.

Тим часом на "Громадському радіо" було зроблено серію з 48 програм про події у Криму. За словами журналіста та ведучої Тетяни Курманової, щоденно на радіо виходив півгодинний інформаційний дайджест, а у вихідні – годинні програми, присвячені темі порушення прав людини на окупованому півострові.

Теги: Прес-центр УНІА «Укрінформ» ,«Центр журналістських розслідувань»,Валентина Самар

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ