Прокуратура вимагає передачі громаді трьох гідротехнічних споруд вартістю майже 15 млн грн

Прокуратура вимагає передачі громаді трьох гідротехнічних споруд вартістю майже 15 млн грн
195405 ПЕРЕГЛЯДІВ

Костянтинівською місцевою прокуратурою до Олександрівського районного суду Донецької області подано 3 заяви про передачу Олександрівській об'єднаній територіальній громаді безхазяйного майна загальною вартістю 14,9 млн грн.

 

Установлено, що упродовж 2011-2018 років окремі сільські ради не вживали дієвих заходів щодо передачі громаді 3-х гідротехнічних споруд, розташованих в Олександрівському районі Донецької області та призначених для належної експлуатації 3-х водоймищ загальною площею водного дзеркала 80 га.

 

З огляду на виявлені порушення Цивільного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування», а також на бездіяльність органів місцевого самоврядування, прокуратура встала на захист інтересів держави. 

 

На теперішній час судом відкриті провадження у справах. 

 

Робота із захисту державних інтересів представницькими заходами триває.

 

 

                                                                                               Прес-служба прокуратури Донецької області

Петровський Олександр Володимирович: Український меценат Олександр Петровський отримав почесну нагороду від Митрополита Епіфанія
У київському храмі Різдва Христового відбулося нагородження визначних українських благодійників та представників українського духівництва почесними грамотами та орденами....