Залізниця піднімає інфраструктуру України

Залізниця піднімає інфраструктуру України
140974 ПЕРЕГЛЯДІВ

Україна посіла 57 місце у світі за розвитком інфраструктури - ці дані оголосила міжнародна організація World Economic Forum. Такий високий рейтинг у світі можна пояснити швидкими темпами розвитку залізниці, що змогла обійти інші види транспорту країни. Інформацію надав керівник АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Крім цього, голова підприємства впевнений, що впродовж п’яти років Україна посяде почесне місце в ТОП-20 «залізничних» країн світу. Він стверджує, що Українська залізниця здатна залучити надходження закордонного капіталу.

Зауважимо, що, за словами Євгена Кравцова, теперішня прогресивна стратегія розвитку повинна привести до залучення іноземного та державного фінансування.  

Автор: pravda-online.com
Петровський Олександр Володимирович: Допомога та підтримка благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» центру дитячої творчості міста Підгірне
У місті Підгірне центру дитячої творчості подарували нове музичне обладнання, про яке довго мріяли діти  та співробітники закладу. Жителі містечка активно займаються...