Фрі-файт об’єднує: яскравий Чемпіонат Київщини зібрав понад 170 спортсменів у ДПУ

Фрі-файт об’єднує: яскравий Чемпіонат Київщини зібрав понад 170 спортсменів у ДПУ
24 травня 2025 року на базі Державного податкового університету відбулася грандіозна спортивна подія — Чемпіонат Київської області з фрі-файту у розділі "Сабмишин файт". Університет гостинно прийняв змагання, які стали справжнім святом сили, духу та спортивної майстерності.
Змагання зібрали 173 учасники з 16 клубів Київщини та двох клубів із Сумської області. Атмосфера була надзвичайно емоційною: шалена підтримка, безкомпромісна боротьба, захопливі поєдинки та справжній спортивний азарт!
З вітальним словом до спортсменів та гостей звернулися поважні особи: засновник фрі-файту Андрій Старовойт, президент Всеукраїнської федерації фрі-файту та контрактних єдиноборств Михайло Росохатий, голова Відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський, проректор ДПУ Іван Шемелинець, віце-президент федерації, народний депутат Олександр Копиленко, виконавчий директор Відділення НОК, керівник Центру студентського спорту Вадим Гаєвий, начальник управління молоді та спорту Ірпінської міської ради Рубен Манукян та багато інших почесних гостей.
Організація змагань була на найвищому рівні: чудові умови, злагоджена робота суддівського корпусу, підтримка волонтерів і, звичайно ж, незабутня енергетика кожного бою.
Чемпіонат довів: фрі-файт в Україні розвивається потужно, а молоді спортсмени мають неабиякий потенціал для нових перемог на всеукраїнській та міжнародній аренах. Це було справді круто!