ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Жахлива помилка Трубіна: воротар Шахтаря просто подарував гол Минаю - ВІДЕО

358600 ПЕРЕГЛЯДІВ

Голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін не зміг зафіксувати м'яч у руках після нескладного дального удару суперника в перенесеному матчі 9-го туру УПЛ проти Миная.

Гол на рахунку Назарія Воробчака - на 31-й хвилині він скоротив відставання в рахунку від "гірників" (1:2).

Відео

Але мінімальна перевага Шахтаря не трималася довго - станом на 70-ту хвилину донеччани вигравали вже 4:1.

Джерело

Теги: Голкіпер Шахтаря Анатолій Трубін,Голкіпер Шахтаря Трубін,Голкіпер Шахтаря ,Голкіпер Анатолій Трубін,Голкіпер Трубін,Голкіпер ,Шахтар ,Шахтар Анатолій Трубін,Шахтар Трубін,Анатолій Трубін,Трубін,Анатолій Трубін Вікіпедія,Воротар Анатолій Трубін,Воротар Трубін,Трубін Вікіпедія,Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,Новости, новости футбола,Новини, новини футболу,Минай,УПЛ,Назарій Воробчак,Воробчак,Назарій Воробчак Вікіпедія,гірники,Гол,Жахлива помилка Трубіна,воротар Шахтаря просто подарував гол Минаю
Автор: admin.sportcomua