ЖУРНАЛІСТІВ

Арсенал – Манчестер Сіті – 1:3 – відео голів і огляд провалу команди Зінченка

349494 ПЕРЕГЛЯДІВ

Арсенал поступився Манчестер Сіті у перенесеному матчі 12-го туру АПЛ.

Підопічні Гвардіоли відкрили рахунок на 24-й хвилині. Томіясу невдало віддав на голкіпера "канонірів" – Кевін де Брюйне скористався помилкою японця і перекинув Ремсдейла. Ще до перерви Арсенал зумів відновити статус-кво – Сака реалізував пенальті.

У другому таймі Гріліш знову вивів Манчестер Сіті уперед. А Холанд після передачі Де Брюйне поставив беззаперечну крапку в поєдинку – 3:1. Ця болюча поразка скинула команду Зінченка з першого місця в АПЛ. Зараз у "містян" і "канонірів" по 51 очку. Щоправда, в Арсенала один матч у запасі.

Джерело

Теги: Арсенал – Манчестер Сіті – 1:3 ,Арсенал – Манчестер Сіті ,Арсенал ,Манчестер Сіті ,МанСіті,Мансити,Футбол,Новости, новости футбола,Новини, новини футболу, Спорт, новости спорта, новини спорту, Спортивные новости, Спортивні новини,АПЛ, англійська Прем'єр-ліга,Кевін де Брюйне,де Брюйне,Кевін де Брюйне Вікіпедія,Гріліш ,Джек Гріліш,Гріліш Вікіпедія,Джек Гріліш Вікіпедія,Зінченко,Олександр Зінченко Вікіпедія,Олександр Зінченко ,Зінченко Вікіпедія
Автор: admin.sportcomua