ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Жінку на смерть збив потяг на Київщині, обставини справи:

Жінку на смерть збив потяг на Київщині, обставини справи:
332490 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

На станції “Тарасівка” Фастівського району Київської області трапилося фатальне зіткнення людини та потяга, що призвело до моментальної смерті.

 

До відділу поліції даної місцевості подзвонив наляканий чоловік — черговий на станції з інформацією про те, що потяг призначений для перевезення товару збив особу. На місце події швидко прибули співробітники оперативно-розшукової служби. Згодом до них приєдналися патрульні поліцейські.

 

Після допиту очевидців та певних слідчих дій було з’ясовано, що жінка почала переходити через залізничні колії не на призначеній для цього ділянці. Через що сталося зіткнення, в результаті якого вона отримала травми несумісні з життям і померла прямо там. Також, щоб краще розібратися у справі правоохоронці почали допит декількох свідків та чоловіка, який зателефонував до їхньої служби.

 

Наразі стало відомо, що місцеві поліцейські продовжують досудове розслідування для надання справі правового рівня. Тому просять всіх, хто має хоч якусь інформацію про дану подію звертатися до них для надання допомоги у вирішенні цієї справи.

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ

Мої відео