ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Генеральною інспекцією закінчено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях стосовно заступників керівників місцевих прокуратур

Генеральною інспекцією закінчено досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях стосовно заступників керівників місцевих прокуратур
56122 ПЕРЕГЛЯДІВ

Генеральною інспекцією закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням заступника керівника Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що заступник керівника Генічеської місцевої прокуратури Херсонської області одержав від підприємця неправомірну вигоду в сумі 60 тис грн за не притягнення останнього до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 197-1 КК України.

Крім того, Генеральною інспекцією скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури Житомирської області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що заступник керівника Бердичівської місцевої прокуратури Житомирської області одержав від адвоката у кримінальному провадженні неправомірну вигоду в сумі 2 тис доларів США за вирішення питання щодо перекваліфікації дій обвинуваченого на менш тяжкий злочин.

Дії обвинувачених кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третіх осіб будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища), яка передбачає покарання до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

Теги: генеральна іспекція,досудове розслідування,кримінальне впровадження,заступники керівників місцевих прокуратур

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ