ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Засуджено працівника банку та перекладача, які зняли з рахунку іноземця близько півмільойона гривень

Засуджено працівника банку та перекладача, які зняли з рахунку іноземця близько півмільойона гривень
223748 ПЕРЕГЛЯДІВ

За участі Київської місцевої прокуратури №4 оголошено обвинувальний вирок двом зловмисникам, які скориставшись довірою іноземця, зняли з його банківського рахунку близько півмільйона гривень.

Як установлено в ході слідства, один з обвинувачених був перекладачем потерпілого, який на той час перебував у Київському СІЗО за вчинення кримінального правопорушення.

З метою протиправного заволодіння коштами клієнта, перекладач звернувся до банку та повідомив, що хоче зняти з рахунку іноземця кошти, необхідні для внесення застави. Незважаючи на відсутність юридичних підстав для здійснення таких фінансових операцій, касир банку за матеріальну винагороду погодилась знімати з рахунку потерпілого кошти та передавати їх перекладачу.


У такий спосіб з листопада 2014 року по травень 2015 року перекладач та касир незаконно заволоділи понад 420 тис. гривень, що належали іноземцю.

За результатами судового розгляду вину обох фігурантів у привласненні грошових коштів та підробленні документів доведено повністю.

Вироком Дніпровського райсуду столиці перекладача засуджено до реального покарання у вигляді 4 років позбавлення волі, його спільницю - до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком у 3 роки.

Теги: Київської місцевої прокуратури №4 ,Дніпровський райсуд столиці

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ