ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

На Хмельниччині під час одержання неправомірної вигоди викрито лікаря районної лікарні

На Хмельниччині під час одержання неправомірної вигоди викрито лікаря районної лікарні
83994 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури, слідчим відділом Теофіпольського відділення Красилівського відділу Головного управління Національної поліції в області у взаємодії зі співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди лікарем Теофіпольської центральної районної лікарні.

Кошти в сумі 4,5 тис грн медичний працівник вимагав в особи, щодо якої районним судом розглядається справа про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобами особою, яка перебувала у стані алкогольного сп'яніння), з метою відкладення розгляду та подальшого уникнення відповідальності.

Під час одержання обумовленої суми неправомірної вигоди, 4 березня 2019 року, зазначену особу викрито та затримано у порядку ст. 208 КПК України.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з її вимаганням).

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. 

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання викритій особі запобіжного заходу.

 

Теги: Старокостянтинівська місцева прокуратура,Теофіпольського відділення Красилівського відділу Головного управління Національної поліції

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ