ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Директору приватно підприємства, який привласнив 1 млн гривень з державного бюджету, обрано запобіжний захід

Директору приватно підприємства, який привласнив 1 млн гривень з державного бюджету, обрано запобіжний захід
223734 ПЕРЕГЛЯДІВ

Могилів-Подільською місцевою прокуратурою Вінницької області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного привласнення коштів місцевого бюджету (субвенція з державного бюджету) службовими особами одного із приватних підприємств.

Установлено, що у 2016 році між Мурованокуриловецькою селищною радою та приватним підприємством, за результатами відкритого аукціону, укладено договір підряду на виконання робіт по капітальному будівництву дорожнього покриття в смт Муровані Курилівці.

У грудні 2016 року директор цього підприємства, будучи службовою особою, діючи умисно, достовірно знаючи про те, що об’єми та вартість виконаних будівельних робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття в смт Муровані Курилівці не відповідають об’ємам та вартості робіт, що зазначені в актах приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2016 року, шляхом зловживання своїм службовим становищем, склав офіційні документи, в які вніс завідомо неправдиві відомості про вартість та об’єми виконаних робіт, внаслідок чого Мурованокуриловецькій селищній раді спричинено збитки на загальну суму майже 1 млн грн.

У кримінальному провадженні директору підприємства оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України та підозрюваного оголошено в розшук. Після затримання останнього, на підставі ухвали слідчого судді, слідчий звернувся з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчим суддею відмовлено в задоволені клопотання та одночасно обрано запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання.

Не погодившись з вказаним рішенням, процесуальним керівником у даному провадженні, на ухвалу слідчого судді внесено апеляційну скаргу.
Вінницьким апеляційним судом апеляційну скаргу прокурора задоволено в повному обсязі, обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 567 тис грн.

Теги: Могилів-Подільська місцева прокуратура Вінницької області

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ