ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

На Хмельниччині чоловік намагався підкупити начальника відділу поліції

На Хмельниччині чоловік намагався підкупити начальника відділу поліції
167657 ПЕРЕГЛЯДІВ

За процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури та у взаємодії із працівниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю.

Намагаючись повернути автомобіль марки «BMW-316», який затримано працівниками поліції у зв’язку із відсутністю у водія документів на право керування ним, житель Городоцького району запропонував начальнику відділу поліції неправомірну вигоду в розмірі 400 доларів США.

Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та місцеву прокуратуру. На підставі рапорту поліцейського за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.

 1 лютого 2019 року, під час передачі частини коштів у розмірі 5,1 тис грн громадянина викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На даний час в рамках досудового розслідування, що здійснюється слідчим відділом Городоцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання особі запобіжного заходу.

Теги: Городоцька місцева прокуратура

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ