ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА
ЖУРНАЛІСТІВ

Завдяки військовій прокуратурі передача в користування мисливських угідь в межах прикордонної смуги на Волині в суді визнано незаконною

Завдяки військовій прокуратурі передача в користування мисливських угідь в межах прикордонної смуги на Волині в суді визнано незаконною
28016 ПЕРЕГЛЯДІВ

Військовою прокуратурою Західного регіону постійно проводиться робота щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин, особливо щодо земель прикордонної смуги.

17 січня 2019 року постановою Північного апеляційного господарського суду залишено без змін рішення господарського суду м. Києва від 16 травня 2018 року, яким повністю задоволено позов прокуратури регіону до Волинської обласної ради, Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства та комерційної структури щодо законності надання та використання 465 га мисливських угідь, що знаходяться в межах прикордонної смуги уздовж державного кордону України з республікою Польща на території Волинської області.

Зокрема, судовим рішенням визнано незаконним та скасовано рішення Волинської обласної ради від 26 лютого 2013 року, а також визнано недійсним укладений на його підставі між Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та суб’єктом підприємницької діяльності договір про умови ведення мисливського господарства на землях прикордонної смуги.

Суд апеляційної інстанції підтримав законність рішення господарського суду м. Києва, визнавши, що вказане рішення облради та укладений на його підставі договір було прийнято всупереч положенням Земельного кодексу України та інших Законів, оскільки, на землях оборони, у тому числі прикордонної смуги, заборонено здійснювати використання мисливських угідь.

                                                                                                       Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
                                                                                                               Генеральної прокуратури України

© 2016 ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРОФСПІЛКА ЖУРНАЛІСТІВ